Uczestnicy wszystkich edycji Wielkiego Wyścigu dają głos!
Blog > Komentarze do wpisu
Happening zakończony

Wszystkie listy umieściłyśmy w specjalnie do tego przygotowanym pudle, w którego przygotowaniu pomagał nam Hary (na zdjęciu jego ręce :)

Logo niewielkiego wyscigu na pudle Adresat
Logo Niewielkiego Wyścigu na pudełku Zaadresowane pudełko.

Pod Zarząd przyjechałyśmy punkt na godzinę 18-tą :) Miał w tym swój udział Niespodziewany Dobry Duch - Andrzej znany jako Nadworny Fotograf eAndre :), który pomógł nam w dotarciu na miejsce i udokumentował nasz happening (eAndre - Niewielki Wyścig). Na portierni zostawiłyśmy pudełko z listami adresowanymi do prezesa, a w niebo poszybowały chińskie lampiony wolności, które miały symbolizować uwolnienie Trójki od polityków.

Wyścigowiczki Zapalanie lampionu
To my :)
Zapalanie lampionu
Przed wejściem do Zarządu Łapy precz od Trójki!
Przed wejściem do Zarządu Łapy precz od Trójki!

 

Płonący lampion
Ten płonący punkt na niebie, to lampion, który nam uciekł i poszybował. A potem jak wielki płonący pocisk opadł na parking przed budynkiem i w okolicach służbowych samochodów spokojnie się dopalał. Prawie jak palenie opon pod sejmem ;)

We wtorek (12.01.2010) listy z Gdańska zostały wysłane przez Roberta i w najbliższym czasie powinny dotrzeć do dyr. Sobali, KRRiTV oraz do pana Hasińskiego.

Dziękujemy ogromnie Haremu, za pomoc w całym poniedziałkowym przedsięwzięciu, Andrzejowi za 'dobroduchowość' i Piotrkowi za zajęcie się naszą stronką, co mimo ogromnej presji czasu, dało naprawdę imponujący efekt :)

Podziękowania składamy także wszystkim innym niewymienionym osobom, które szczerze zaangażowały się w organizację
Niewielkiego Wyścigu w Ważnej Sprawie!

poniedziałek, 11 stycznia 2010, dyniadlamumby

Polecane wpisy

  • Wyścig wystartował!

    Z powodu śnieżnych kłopotów na drogach i wielkiej chęci dojechania na popołudniową pikietę uczestnicy Niewielkiego Wyścigu w składzie Ania Hakiel i Kasia Adamcz

  • Poniedziałkowy happening

    Jedziemy na Myśliwiecką, każdy z nas oddaje listy do dyrektora, a potem od razu udajemy się na al. Niepodległości 77/85 do siedziby zarządu Polskiego Radia i ta

  • Piszą o nas

    08.01.2010: Autostopowicze przeciwko zmianom w Trójce - wp.pl Autostopowicze przeciwko zmianom w Trójce - newsweek.pl Autostopowy protest przeciwko zmianom w

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: deAndre, 87.205.147.*
2010/01/11 21:48:21
Krótka relacja: my.opera.com/eandre/blog/2010/01/11/niewielki-wyscig-czyli

Pozdrawiam ciepło :)